Spis najlepszych filmów i seriali dostępnych do pobrania

Chomikuj

Chomikuj to serwis internetowy, który umożliwia darmowe korzystanie z filmów online. Jego bazę danych poszerzają nie tylko twórcy portalu,ale również użytkownicy, którzy mogą tutaj umieszczać swoje propozycje linków z filmami download, jak i różnymi treściami, udostępnionymi w WWW (książki, recenzje, itp.) Chomikuj to również interaktywny dysk, przez jaki każdego dnia przepływają kilobajty danych – i to głównie z przestrzeni hobbystycznej. Można tutaj znaleźć wszystko,czego potrzebuje zmęczony od nadmiaru pracy i nauki umysł.

Dostępny dla wszystkich, którzy posiadają komputer z dostępem do Internetu i zasięgu o wysokim poziomie sygnału – jego brak to zmora dla wszystkich uploaderów. Filmy online mają tą cechę charakterystyczną, że skupiają na sobie całą uwagę transferu, więc jakiekolwiek przeszkody nie są polecane. Portal Chomikuj to do niedawna bezpieczne miejsce dla poszukiwaczy legalnych wersji różnych filmów udostępnionych w sieci i być może dlatego jego firma, która do tej pory „stacjonowała” w Polsce przeniosła się aż na…Cypr. To z pewnością niejeden powód – 20 lipca uległa zmianie litera prawa, która reguluje portale społecznościowe o tematyce filmów online. Konsekwentnie Chomikuj zmienił nie tylko profil działania ( min. sprzedaż książek przez Internet), ale również lokalizację.

Passa portalu Chomikuj jednak trwa, bo unijne dyrektywy odnośnie społecznościowych akcji nie są aż tak straszne miłośnikom tego typu rozrywki. Nowy właściciel nie jest znany, a zasłona dymna w postaci zmiany dotychczasowego profilu działania, na rzecz „sieciowej” dystrybucji książek przeszła do lamusa, tak więc…”chomiki” buszują:) Częściowo jednak ze stratą dla polskich wydawców elektronicznych booków ponieważ Cypr leży po za zasięgiem unijnych wytycznych. Biznes się jednak kręci – jak kołowrotek w klatce chomika… głośniej i głośniej…

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS